Pasitikrinkite savo žinias:

Ką reiškia žodis „kudašius“, vartojamas frazeologizme „nešti kudašių“?


Žmogaus kulnas.

Žmogaus galvos plaukai, kuodas.



 

       Šypsokis, Saulės mieste!

 

Sporto pasiekimai

2016 METŲ GERIAUSIEJI SPORTO ŠAKŲ SPORTININKAI (ABĖCĖLĖS TVARKA)

 

1. VALDAS ABALIKŠTA
Plaukimas
Trenerė Ema Vielavičiūtė

Europos jaunimo plaukimo čempionatas – 15 vieta.

 

2. VESTA AMBRAZAITĖ
Orientavimosi sportas
Treneris Svajūnas Ambrazas

Pasaulio kariškių čempionatas, estafečių rungtis - 3 vieta.
Pasaulio kariškių čempionatas, individuali rungtis - 12 vieta.

 

3. VADIM BABUŠKIN
Laisvosios imtynės
Treneris Renatas Dijokas

Lietuvos jaunių rinktinės narys.
Europos jaunių čempionatas – 28 vieta

 

4. MINDAUGAS BILIUS
Lengvoji atletika (fizinė negalia)
Treneris Rimantas Plungė

Parolimpinių žaidynės (rutulio stūmimas - 1 vieta; disko metimas 2 vieta).
Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionatas (rutulio stūmimas ir disko metimas ) – 1-osios vietos

 

5. RASA DRAZDAUSKAITĖ
Lengvoji atletika (maratonas)
Trenerė Janina Tribienė

Olimpinės rinktinės kandidatė besirengianti 2020 Tokijo olimpinėms žaidynėms.
XXXI Olimpinės žaidynės Rio de Žaneiras (maratono rungtis) - 37 vieta.
Europos lengvosios atletikos čempionatas (pusė maratono) - 4 vieta.

 

6. JUOZAS EIGMINAS
Lengvoji atletika (aklumo negalia)
Trenerė Janina Tribienė

Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionatas (šuolio į tolį rungtis) - 4 vieta.  laimėtojas.

 

7. DANUTĖ DOMIKAITYTĖ
Moterų imtynės
Treneriai: Aivaras Kaselis ir Andrius Stočkus

Olimpinės rinktinės kandidatė besirengianti 2020 Tokijo olimpinėms žaidynėms
Pasaulio čempionatas - 12 vieta.
Europos čempionatas - 7 vieta.
Europos U23  čempionatas – 5 vieta.
Europos jaunimo čempionatas – 7 vieta.

 

8. ROBERTAS DAPKUS

Sportinė radiopelengacija
Treneris Algimantas Dapkus

Pasaulio  sportinės radiopelengacijos čempionato 144  MHz   rungties 2 vietos  ir  3,5 MHz  rungties 4-os vietos laimėtojas
Pasaulio   sportinės radiopelengacijos  Taurės  varžybų 3,5  MHz   rungties čempionas ir 144 MHz rungties 5-os vietos laimėtojas



 

9. DOVILĖ GAILEVIČIŪTĖ
Futbolas
Treneris Rimantas Viktoravičius

UEFA moterų futbolo čempionų lygos dalyvė.
Baltijos šalių moterų futbolo taurės varžybų nugalėtoja.

 

10. ROKAS GIEDRAITIS
Krepšinis
Treneriai: Gediminas Petrauskas ir
Vaidas Pauliukėnas

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatas, besirengęs Rio de žaneiro olimpinėms žaidynėms.
Baltijos krepšinio lyga - 1 vieta.

 

11. EDGARAS GENDVILIS
Graikų-romėnų imtynės
Treneris Vidmantas Žibutis

Jaunių nacionalinės rinktinės narys.
Europos jaunių  čempionatas – 11 vieta.
Šiaurės šalių  jaunių čempionatas – 5 vieta.

 

12. KRISTUPAS GOŠTAUTAS
Rankinis
Treneriai: Stanislovas Nainis ir Sigitas Norvilas

Europos jaunių U 18 rankinio čempionato atrankos varžybų dalyvis.
Lietuvos vyrų rankinio čempionatas - 5 vieta.

 

13. DANIELIUS GUTKAUSKAS
Žirginis sportas
Treneris Gediminas Gutkauskas

Pasaulio taurės etapo varžybų 2-3 vietos.
Centrinės vidurio Europos varžybos - 11 vieta.


 

14. SANTA PAKENYTĖ
Dziudo imtynės
Treneris Stanislovas Kulikauskas

Olimpinės rinktinės kandidatė besirengianti 2020 Tokijo olimpinėms žaidynėms.
XXXI Olimpinės žaidynės (Rio de Žaneiras) – 9 -16 vieta.
Europos dziudo čempionatas - 5 vieta.
Europos atviras dziudo turnyras - 3 vieta.
Oficialus pasaulio ir olimpinis reitingas svorio kategorijoje +78 kg moterys -24 vieta (iš 140 klasifikuotų sportininkių).

 

15. ROBERTA JOKUBAITYTĖ
Sambo
Treneris Stanislovas Kulikauskas

Nacionalinės rinktinės narė.
Pasaulio čempionato 9- 16 vieta.
Europos suaugusiųjų čempionatas - 5 vieta.

 

16. AURIMAS LANKAS IR EDVINAS RAMANAUSKAS
Baidarių irklavimas (K-2)
Treneris Antanas Lankas

Olimpinės rinktinės kandidatai besirengiantys 2020 Tokijo olimpinėms žaidynėms.
XXXI Olimpinės Rio de Žaneiro žaidynės - 3 vieta.
Europos čempionatas - 9 vieta.
Pasaulio taurės I etapas - 1  vieta.

 

17. RIMVYDAS MAŽUNAVIČIUS
Buriavimas (ledrogės)
Trenerė Irina Žičkuvienė

Jaunių nacionalinės rinktinės narys.
Europos jaunių ledrogių Blokart čempionatas - 5 vieta.
Europos jaunių ledrogių DN ir Optimist čempionatas - 23 vieta.
Tarptautinė jaunimo buriavimo BMW taurė - 1 vieta.
„Linmarko“ buriavimo  taurė - 1 vieta.

 

18. DOMANTAS NORKUS
Šaškės
Trenerė Sandra Laurutienė

Europos jaunimo (iki 19 m.) šimtalangių greitųjų šaškių   čempionatas – 6 vieta.

 

19. GABRIELIUS PABIJANSKAS
BMX mažieji dviračiai
Treneris Donatas Armonas

Olimpinės rinktinės kandidatas besirengiantis 2020 Tokijo olimpinėms žaidynėms.
Pasaulio BMX čempionatas - 20 vieta.
Europos BMX čempionatas - 11 vieta.
Europos BMX jaunimo taurė - 3 vieta. Europos jaunimo taurė – 3 vieta.

 

20. RAMŪNĖ PETRAUSKAITĖ
Žolės riedulys
Treneris Vaidotas Vaičeliūnas

Europos uždarų patalpų riedulio čempionatas Trophy -  5 vieta (bendra įskaita – 13 vieta, nacionalinė rinktinė).
Europos šalių žolės riedulio Čempionų taurė Challenger  1 – 4 vieta.
Europos uždarų patalpų riedulio čempionatas A divizionas - 7 vieta.

 

21. ARTŪRAS PURIAŠKA
Lengvoji atletika (kurtumo negalia)
Treneris Deimantas Jusys

Europos jaunimo lengvosios atletikos kurčiųjų čempionatas (800 m. rungtis) - 5 vieta.

 

22. VIKTORIJA PETRAITYTĖ
Kūno fitnesas
Treneriai: Vidmantas Lukys ir  Audronė Lukienė

Pasaulio fitneso čempionatas - 7 vieta

 

23. ŽYGIMANTAS RADŽIUS
Regbis
Treneris Edmnundas Ščavinskas

Nacionalinės rinktinės narys.
Europos GRAND PRIX čempionatas (regbis-7) – 12 vieta

 

24. ARNAS RUMŠEVIČIUS
Tinklinis
Aivaras Strockis ir Modestas Strockis

Nacionalinės rinktinės narys.
Europos jaunimo U-22 paplūdimio tinklinio čempionatas - 5 vieta.
Rytų Europos (EEVZA) paplūdimio tinklinio čempionato dalyvis, etapo varžybos - 2 vieta.

 

25. BENAS SKIRMANTAS
Stalo tenisas
Trenerė Lina Sabaliauskienė

Lietuvos jaunių rinktinės narys.
Šiaurės  Europos šalių jaunių čempionatas - 1 vieta.

 

26. LUKAS SIMONENKO
Kyokushin karate
Treneris Andrius Macijauskas

Europos Kyokushin karate jaunių čempionatas – 1 vieta.

 

27. KLAUDIJA TVARONAVIČIŪTĖ
Taekwondo
Treneris Romualdas Montvidas

Nacionalinės rinktinės narė.
Europos čempionatas - 9 vieta.
Europos jaunimo (U-21) čempionatas - 3 vieta.
Kvalifikacinės atrankos turnyras į Rio De Žaneiro olimpines žaidynes - 9 vieta.

 

28. ROKAS VAITKUS
Slidinėjimas
Treneris Romualdas Veršinskas

Jaunimo žiemos olimpinės žaidynės Cross Free rungtis - 23 vieta; 1,3 km sprinto rungtis - 31  vieta.

 

29. ARŪNĖ VANDYTĖ
Dailusis plaukimas
Trenerė Jurga Dimšienė

Lietuvos jaunimo rinktinės narė.
Europos dailiojo plaukimo jaunimo  čempionatas - 21 vieta.

30. VIKTORIJA VAREIKAITĖ IR RAMINTA MORKŪNAITĖ
Irklavimas
Treneris Alis Striška
Lietuvos jaunių  rinktinės narės.

Pasaulio jaunių čempionatas -16 vieta.
Europos jaunių čempionatas - 9 vieta.

 

31. TOMAS VAIŠĖ
Tenisas
Treneris Šarūnas Kulnys

Tarptautinės teniso federacijos jaunių reitingas – 321 vieta. 
Nacionalinės suaugusiųjų “Davis Cup” rinktinės narys.
Tarptautinių turnyrų nugalėtojas bei prizininkas.


į viršų

 2016 METŲ NOMINACIJOS

NOMINACIJA „JAUNASIS TALENTAS“ - URTĖ BAIKŠTYTĖ

TRENERĖ JUZEFA BAIKŠTIENĖ
Lengvoji atletika (šuolis į aukštį)

Europos jaunių lengvosios atletikos šuolio į aukštį 2 vietos laimėtoja.

 

NOMINACIJA „SPORTO VILTIS“ - IEVA VAITIEKŪNAITĖ

TRENERIS RIMANTAS BERNOTAS
Baidarių irklavimas

Pasaulio jaunių baidarių irklavimo čempionatas – 18 vieta.

NOMINACIJA „METŲ RENGINYS“ - LIETUVOS OLIMPINĖ DIENA ŠIAULIUOSE

LENGVOSIOS ATLETIKOS IR  SVEIKATINGUMO CENTRAS

NOMINACIJA „METŲ PATRIARCHAS“ -

BMX PATRIARCHAS
ALBERTAS RIMŠA

 

NOMINACIJA „SPORTO VILČIŲ GLOBĖJAS“ -

RIMANTAS BAGDONAS

NOMINACIJA  „OLIMPO VIRŠŪNĖ“

 

EGLĖ BALČIŪNAITĖ

Lengvoji atletika (800 m. bėgimas)

Treneris Aleksandras Kitanovas

 

RASA DRAZDAUSKAITĖ
Lengvoji atletika (maratonas)

SANTA PAKENYTĖ
Dziudo imtynės
Treneris Stanislovas Kulikauskas

 

JONAS SPUDIS
Lengvoji atletika (ieties metimas)
Treneris Deimantas Jusys

 

MINDAUGAS BILIUS
Lengvoji atletika (rutulio stūmimas, disko metimas)
Rimantas Plungė

 

AURIMAS LANKAS IR EDVINAS RAMANAUSKAS
Baidarių irklavimas (K-2)
Treneris Antanas Lankas

 

į viršų

 



Paskutinis atnaujinimas: 2017-01-12 13:00:38 Grįžti

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


 

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Liepa
    2017     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: