Pasitikrinkite savo žinias:

Ką reiškia žodis „kudašius“, vartojamas frazeologizme „nešti kudašių“?


Žmogaus kulnas.

Žmogaus galvos plaukai, kuodas. 

       Šypsokis, Saulės mieste!

 

Savivaldybėje pagerbti nusipelnę šiauliečiai

Šiaulių savivaldybėje pagerbti miestui neabejingi ir iniciatyvūs šiauliečiai. Su miesto vadovais susitiko ir padėkos sulaukė garbingą poelgį atlikęs ilgametis „Busturo“ vairuotojas Vidas Aleksandra bei prisidėti prie Talkšos ežero gaivinimo besiruošiantys Rokas ir Roberta Zapalskiai, pristatę turistus plukdyti po ežerą skirtą laivą.

Pirmasis mero padėkos sulaukė UAB „Busturas“ maršrutinio autobuso vairuotojas, pagelbėjęs neįgaliai merginai Vidmantei Raustytei. 15 metų autobusus Šiauliuose vairuojantis Vidas Aleksandra, pamatęs autobuso laukiančią merginą su neįgaliesiems skirta vaikštyne, nepaisydamas griežto grafiko sustojo, ant rankų įnešė neįgaliąją į autobusą į jį įkėlė ir vaikštynę. Kai reikėjo išlipti, cerebriniu paralyžiumi sergančią merginą jis iškėlė, padėjo įsikibti į vaikštynę ir tik tada grįžo prie savo tiesioginių pareigų.  

„Tiesiog būtina pamatyti ir paskatinti žmones, kurie stengiasi dėl mūsų visų. Pilietiškas ir socialiai atsakingas poelgis daro garbę tiek miestui, tiek mūsų keleivinio transporto bendrovei“, – sakė Šiaulių meras Artūras Visockas.

Meras palinkėjo visiems neįgaliesiems sekti merginos pavyzdžiu ir drąsiai naudotis viešuoju transportu bei užtikrino, kad ateityje miesto autobusų parkas atsinaujins ir bus dar labiau pritaikytas neįgaliųjų miestiečių poreikiams. Bus siekiama, kad kelionės maršrutiniais autobusais būtų ne tik patogios, bet ir išliktų pigiausios tarp didmiesčių. A. Visockas pasidžiaugė, kad per pastaruosius metus jau antras miesto autobusų vairuotojas pelno valdžios padėką.

 Vidmantė Raustytė, Šiauliuose žinoma kaip neįgaliųjų integracijos akcijos „Aš ir tu – tai mes“ organizatorė, kartu su meru aptarė ir kitas neįgaliųjų aktualijas.

Miesto vadovų dėmesio sulaukė ir sutuoktinių Roko ir Robertos Zapalskių iniciatyva. Šiauliečių poros sumanymo dėka buvo įsigytas ir turizmui pritaikytas laivas, kuris miestiečius ir miesto svečius plukdys po Talkšos ežerą. Laivo keleiviai pasiplaukiojimo metu bus supažindinami su Šiaulių istorija. Prie šios idėjos įgyvendinimo prisidėjo garsus miesto dizaineris ir kraštotyrininkas Vilius Puronas, sutikęs pažintinėms kelionėms laiveliu parengti įdomią informaciją apie Šiaulių miestą. Rokas Zapalskis teigė, kad projektas prasidėjo dar 2013 m., jam su žmona nusprendus vystyti vandens turizmą Šiauliuose ir taip išnaudojant mieste esančių vandens telkinių turizmo potencialą.

 

Į pirmąją laivo kelionę liepos 22 d. buvo pakviesti visi susitikime su meru Artūru Visocku ir mero pavaduotoju Justinu Sartausku dalyvavę svečiai.


Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
tel. (8 41) 596 304,
el. p. vitalis.lebedis@siauliai.lt

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


 

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Liepa
    2017     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: