Pasitikrinkite savo žinias:

Ką reiškia žodis „kudašius“, vartojamas frazeologizme „nešti kudašių“?


Žmogaus kulnas.

Žmogaus galvos plaukai, kuodas. 

       Šypsokis, Saulės mieste!

 

Naujienos
Skelbimai

Sudaromos išplėstinės seniūnaičių sueigos

2017-07-20   17.00 val.
Rėkyvos ISS  (Rėkyvos seniūnijoje, Energetikų g. 6-39, Rėkyva)
Medelyno ISS  (Medelyno seniūnijoje, Birutės g. 40, Šiauliai)
Centro teritorijos ISS (Šiaulių miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salėje, Vasario 16-osios g. 62)

2017-07-21   16.00 val.
Pietinės teritorijos ISS (VšĮ Šiaurės Lietuvos kolegija, Tilžės g. 22, Šiauliai)

Siekiant, kad nuo 2017 m. finansavimas bendruomeninei veiklai stiprinti pasiektų visas savivaldybes, skatinant bendruomenines organizacijas savarankiškai priimti sprendimus ir įgyvendinti vietos bendruomenės poreikius tenkinančias veiklas,

 Plačiau >

2017 m. liepos 17 d. naujasis Šiaulių tardymo izoliatoriaus vadovas Saulius Rajunčius prisistatė Šiaulių miesto merui Arūnui Visockui.

 Plačiau >

2017 m. rugsėjo 7–9 d. Šiauliai švęs 781 miesto gimtadienį. Siekiant įprasminti Valstybės atkūrimo šimtmetį ir įgyvendinti šimtmečio programos tikslus (skatinti didžiuotis savo valstybe, tapti svarbiais ir aktyviais jos gyvenimo dalyviais), tradicinės „Šiaulių dienos“ pavadintos „MODERNŪS ŠIAULIAI. Šimtmečio istorijos vedami...“. Norint išgryninti Šiaulių identitetą ir atskleisti kūrybinį jų potencialą, šventėje stilizuojamas Pirmosios Lietuvos Respublikos laikotarpis (1918–1940) ir ieškoma šiandienos miesto „PIN kodo“. Šventės dalyviai kviečiami atpažinti ir atrasti miesto modernumo apraiškas, kurių būta ir esama skirtingais mūsų nepriklausomos valstybės laikotarpiais.

Rengėja – Šiaulių miesto savivaldybė, organizatorius – Šiaulių kultūros centras.

 Plačiau >

2017 m. rugsėjo 7–9 d. vyks miesto šventė „Šiaulių dienos 781“. Tai viena iš svarbiausių miesto švenčių, kurioje skatinamas šiauliečių ir miesto svečių šviečiamasis, kultūrinis, pramoginis užimtumas ir įvairių miesto institucijų bendradarbiavimas.

Šiaulių kultūros centras – miesto šventės organizatorius, džiaugdamasis sėkmingais bendradarbiavimo metais su daugeliu miesto organizacijų, kviečia dalyvauti eisenoje ir šiais, 2017-aisiais, ir prisistatyti savo veiklą bei išskirtinumą.

 Plačiau >

Kviečiame dalyvauti miesto šventės „Šiaulių dienos 781“ tautodailės ir amatų šventiniame prekymetyje, kuris vyks rugsėjo 7, 8 ir 9 d. 10–19 val. Vilniaus g. pėsčiųjų bulvare.
Šventinio prekymečio koordinatorė – Zita Mundinienė.
Norinčius prekiauti kviečiame registruotis el. p. zitamuge@gmail.com  nuo birželio 15 iki rugpjūčio 14 d.
Informacija teikiama tel. 8 614 19 562.
Daugiau informacijos apie renginį www.siauliukc.lt

 Plačiau >

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka, jau du dešimtmečius aktyviai puoselėjanti ir populiarinanti ekslibrisus, skelbia tarptautinį ekslibrisų konkursą ir parodą  „EX LIBRIS. ATKURTAI LIETUVAI – 100“ ir kviečia Lietuvos ir pasaulio dailininkus, mažosios grafikos kūrėjus sukurti ekslibrisų. Konkurso tikslas – pažymėti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį ir pagerbti su šiuo įvykiu susijusias iškilias asmenybes.

 Plačiau >

2017 m. liepos 19 d., 25 d., rugpjūčio 2 d., 8 d. 17 val. Chaimo Frenkelio viloje (Vilniaus g. 74, Šiauliai) parodoje „Raoulis Wallenbergas: Aš neturiu kito pasirinkmo“ bus rodomi du kino filmai. Švedijos ambasada, norėdama skleisti žinią apie Pasaulio tautų teisuolį R. Valenbergą, parengė parodą, kuri birželį buvo pristatyta Chaimo Frenkelio viloje. Atskleisti dramatišką Švedijos diplomato gyvenimą taip pat padės muziejaus kino salėje „Kapitol“ rodomi filmai: Good Evening Mr. Wallenberg / Labas vakaras, pone Valenbergai (vaidybinis) ir Raoul Wallenberg’s War / Raulio Valenbergo karas (dokumentinis). Paroda eksponuojama iki rugpjūčio 15 d. Filmų seansai nemokami.

 Plačiau >

Gegužės pabaigoje Šiaulių Lieporių gimnazijos stadione buvo atidaryta moderni krepšinio-teniso aikštelė. Ji pavadinta garsiausio Šiaulių krepšininko Mindaugo Žukausko vardu. Nuo to laiko čia lankosi ne tik aplinkinių rajonų, bet ir viso miesto gyventojai. Šiandien įteikta dovana tinklinio mėgėjams – tame pačiame aikštyne įrengta paplūdimio tinklinio aikštelė.

 Plačiau >

Vienuolikos užsienio šalių miestų merai artimiausiu metu gaus Šiaulių miesto mero Artūro Visocko padėkos laiškus. Savivaldybės vadovas išreiškė dėkingumą už galimybę festivalio „Saulės žiedas“ metu susipažinti su kitų tautų muzika, šokiu ir liaudies menu.

 Plačiau >

Europos regioninės plėtros fondo, Lietuvos Respublikos biudžeto bei Šiaulių miesto savivaldybės lėšomis Šiaulių mieste įgyvendinamas projektas „Prisikėlimo aikštės, jos jungčių ir prieigų rekonstrukcija“.

Projekto tikslas – miesto centro urbanistinės struktūros pagrindinės erdvės urbanistinis ir architektūrinis išbaigtumas, reabilituojant miesto istorinę raidą.

 Plačiau >

Šiauliai gali tapti vienu iš pavyzdžių jaunai Ukrainos demokratijai. Su Šiaulių miesto meru Artūru Visocku susitiko aktyvius Ukrainos verslininkus ir visuomenininkus vienijančios organizacijos atstovai. Svečiai, prieš tai turėję susitikimų Seime, Šiauliais susidomėjo dėl kokybiškų viešųjų paslaugų ir aktyvios pozicijos siekiant pritraukti užsienio kapitalą.

 Plačiau >

Pietiniame Šiaulių mikrorajone ketvirtadienio rytą surengta akcija, skirta atkreipti vairuotojų dėmesį į naujus automobilių stovėjimą tam tikru metu draudžiančius kelio ženklus. Šiaulių miesto savivaldybės bei UAB „Ecoservice“ atstovai kartu su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais Aido gatvėje vairuotojams priminė apie būtinybę nurodytomis valandomis patraukti automobilius iš gatvės kelkraščių.

 Plačiau >

RENGINIAI MIESTO BULVARE

RUGPJŪČIO 5 D. 11–15 VAL. XIV tarptautinis festivalis „Šiaulių Monmartro Respublika 2017“. Vilniaus g. bulvaras. Daugiau informacijos www.laiptai.com

Rugpjūčio 23 d. Baltijos kelio dienai atminti skirti renginiai. Šiaulių bigbendo koncertas (meno vad. ir dirig. R. Ašmanis). Šiaulių miesto viešosios erdvės. Daugiau informacijos: www.siauliai.lt , www.siauliukc.lt

 Plačiau >

Kviečiame į nemokamas ZUMBA treniruotes. 

Daugiau informacijos - plakate.

 Plačiau >

Šiaulių savivaldybėje pagerbti miestui neabejingi ir iniciatyvūs šiauliečiai. Su miesto vadovais susitiko ir padėkos sulaukė garbingą poelgį atlikęs ilgametis „Busturo“ vairuotojas Vidas Aleksandra bei prisidėti prie Talkšos ežero gaivinimo besiruošiantys Rokas ir Roberta Zapalskiai, pristatę turistus plukdyti po ežerą skirtą laivą.

 Plačiau >
 1 2 3 4  

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


 

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Liepa
    2017     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: