Naujienos
Skelbimai

Pasitikdama artėjančius mokslo metus, Šiaulių miesto švietimo bendruomenė rinkosi į tradicinę konferenciją. Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokykloje po vasaros atostogų susirinkusiems kolegoms sėkmės naujuose darbuose linkėjo žinomas pedagogas Remigijus Adomaitis, kartu dovanodamas berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ atliekamą muziką. Miesto mokyklų, darželių ir neformaliojo ugdymo įstaigų atstovus pasveikino miesto meras Artūras Visockas.

 Plačiau >

Šiauliuose Vasario 16-osios gatvėje prie Savivaldybės pastato bei Dvaro ir Vilniaus gatvių susikirtimo šaligatviuose įmontuoti „Atminimo akmenys”, įamžinantys du Holokausto metu žuvusius šiauliečius. Taip Saulės miestas prisijungė prie didžiausio memorialo po atviru dangumi Europoje.

 Plačiau >

Su griausmu ir skambesiu pasitikdami 780-uosius Šiaulių metus visi šiauliečiai plūste plūs į gatves su dainomis ir šokiais, kvies miestiečius į šventę! Veiduose žibės šypsenos, akys spinduliuos džiaugsmu ir, skambant uždegančiai muzikai, miesto gimtadienį susirinks švęsti VISI!

 Plačiau >

2016 m. rugsėjo 9,10 d. vyks miesto šventė „Šiaulių dienos 780“. Rugsėjo 9 d. visas įstaigas, įmones ir organizacijas maloniai kviečiame dalyvauti eisenoje, kurioje Jūs pristatytumėte savo veiklą bei išskirtinumą, remdamiesi šių metų „Šiaulių dienų“ šūkiu „Skambėk, Šiaulių žeme“ (t. y., kuo esate skambūs, žinomi Šiauliuose arba kaip garsinate Šiaulius Lietuvoje, pasaulyje) ir pasirinktą bent vieną šventės ženklo detalę ir / ar spalvą. Anketoje pateikite prisistatymą, šūkį ar šventinį sveikinimą Šiauliams ir šiauliečiams.

 Plačiau >

Miesto jubiliejui – spalvingas ženklas

„Terra Sauleorum“ – Saulės žemė – manoma, kad būtent taip pirmą kartą buvo paminėti Šiauliai po 1236 metais vykusio Saulės mūšio. Nuo šio istorinio įvykio miestas skaičiuoja 780-ąsias metines. Plačiau apie miesto istoriją www.edem.siauliai.lt

 Plačiau >


       Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija kviečia verslo atstovus teikti paraiškas dalyvauti konkurse „Už nuopelnus verslui“, kurio nugalėtojai bus apdovanoti profesinės verslo atstovų šventės metu organizuojamame renginyje „Verslo diena“.

 Plačiau >
Šių metų rugpjūčio 27 ir rugsėjo 2 dienomis Medelyno mikrorajono viešoje erdvėje prie Palangos ir Karklų g. sankirtos, vyks sporto ir sveikatingumo bei kultūros renginiai. Organizatoriai kviečia tiek Medelyno seniūnijos, tiek visą miesto bendruomenę aktyviai dalyvauti. Plačiau >

Šiaulių miesto taryba patvirtino ilgiau nei metus rengtą vieną pagrindinių miesto dokumentų 2015-2024 m. Šiaulių miesto strateginį plėtros planą. Kaip sakė planą rengusios įmonės „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ atstovai, dokumentas buvo rengiamas išsaugant aktualių praėjusio laikotarpio priemonių tęstinumą, taip pat siūlant naujus tikslus.

 Plačiau >

Miesto Taryba vienbalsiai balsavo už tai, kad jubiliejiniais miestui 2016 metais Šiaulių miesto garbės piliečio vardas būtų suteiktas kadenciją baigusiam Lietuvos Respublikos Prezidentui Valdui Adamkui.

 Plačiau >

Olimpinės bronzos laimėtojai šiauliečiai irkluotojai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas sugrįžo į Šiaulius. Juos pasveikinti ir padėkoti už pergalę į centrinės aikštės skverą susirinko Savivaldybės vadovai, didelis būrys miestiečių, o į aikštę olimpiečiai buvo įvežti žirgu kinkyta karieta.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  

 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Rugpjūtis
    2016     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: