Naujienos
Skelbimai

Šiaulių „Aušros“ muziejaus poeto Jovaro name (Vytauto g. 116) lankėsi Debora Lucas, gyv. JAV. Jos tikslas – aplankyti savo senelio Kazimiero Žukausko gimtąjį namą, kurį jis pasistatė Šiauliuose tarpukariu ir 1927 m. įsteigė jame saldainių fabriką „Aušra“. Fabrike buvo įrengtos modernios mašinos, gaminusios apie 200 rūšių saldainių, šokoladą, marmeladą. 1928 m. „Aušros“ gaminiai žemės ūkio ir pramonės parodoje Kaune pelnė sidabro medalį.

 Plačiau >

“Lietuva laukia jaunų žmonių, jų minčių, iniciatyvų. Be darbo tokių rezultatų nebūna. Lietuvai, Šiauliams jūs labai reikalingi“,– tokiais žodžiais pradėjo geriausių miesto abiturientų sveikinimą miesto meras Artūras Visockas.

Tris ir daugiau egzaminų išlaikę aukščiausiais įvertinimais (100 balų) abiturientai buvo kartu su tėveliais pakviesti į Savivaldybę. Jiems atminimo dovanas įteikė meras A. Visockas, sveikino Seimo nariai Arvydas Mockus ir Viktorija Čmilytė – Nielsen.

 Plačiau >

Trečiadienio vakarą šiauliečiams pristatytas jau trečiasis XIII tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio renginys. Koncerte „Kelias į Neapolį“ skambėjo į saulėtąją Italiją klausytojus nukėlusios melodijos. Drauge su projekto „Kelias į Neapolį“ sumanytoju, daugiau nei aštuonerius metus Lietuvoje gyvenančiu belgų gitaristu, kompozitoriumi ir vokalistu Chrisu Ruebensu, į Šiaulius atvyko dar du svečiai iš Belgijos: solistė Lieselot de Wilde ir gitaristas bei kompozitorius Peter Verhelst.

 Plačiau >

Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, siekdama tinkamai įgyvendinti Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2010 m. liepos 14 d. nutarimą Nr.1028 ,,Dėl ekstremaliųjų situacijų prevencijos vykdymo tvarkos aprašo patvirtinimo‘‘, žemės ūkio subjektams parengė

 Plačiau >

LIEPOS 21 D. (KETVIRTADIENIS)
17–19 val. mokytojų dueto, Šiaulių žmonių su negalia klubo ansamblio „Židinys“, Pakapės kapelos „Trys + trys“ koncertas (amfiteatre)

 Plačiau >

2016 m. rugsėjo 9,10 d. vyks miesto šventė „Šiaulių dienos 780“. Rugsėjo 9 d. visas įstaigas, įmones ir organizacijas maloniai kviečiame dalyvauti eisenoje, kurioje Jūs pristatytumėte savo veiklą bei išskirtinumą, remdamiesi šių metų „Šiaulių dienų“ šūkiu „Skambėk, Šiaulių žeme“ (t. y., kuo esate skambūs, žinomi Šiauliuose arba kaip garsinate Šiaulius Lietuvoje, pasaulyje) ir pasirinktą bent vieną šventės ženklo detalę ir / ar spalvą. Anketoje pateikite prisistatymą, šūkį ar šventinį sveikinimą Šiauliams ir šiauliečiams.

 Plačiau >

Šiaulių savivaldybėje pas merą Artūrą Visocką lankėsi Lietuvos futbolo klubų asociacijos A lygos prezidentas Deividas Šemberas ir žymus šalies futbolininkas, kandidatuojantis į Šiaulių apskrities futbolo federacijos prezidento pareigas, Deividas Česnauskis.

Svečiai su miesto meru, Kūno kultūros ir sporto skyriaus vedėju Gintaru Jasiūnu aptarė Šiaulių futbolo vystymosi perspektyvą. Įvertintos sąlygos, kurios leistų Šiauliuose turėti apskrities profesionalų reprezentacinę futbolo komandą.

 Plačiau >

Kviečiame dalyvauti miesto šventės „Šiaulių dienos 780“ tautodailės ir amatų mugėje, kuri vyks rugsėjo 8, 9 ir 10 d. 10–19 val. Vilniaus g. pėsčiųjų bulvare.
Mugės koordinatorė – Zita Mundinienė.
Norinčius prekiauti kviečiame registruotis el. p. zitamuge@gmail.com iki rugpjūčio 15 d.
Informacija teikiama tel. 8 614 19 562.

 

 Plačiau >

Su griausmu ir skambesiu pasitikdami 780-uosius Šiaulių metus visi šiauliečiai plūste plūs į gatves su dainomis ir šokiais, kvies miestiečius į šventę! Veiduose žibės šypsenos, akys spinduliuos džiaugsmu ir, skambant uždegančiai muzikai, miesto gimtadienį susirinks švęsti VISI!

 Plačiau >

Rugpjūčio 13 d. (ŠEŠTADIENIS)

ŽEMAITĖŠKA NĖBRĖ ŠIAULIŪS (Žemaitiškas pabuvimas Šiauliuose)

Programa
10.00 val. Žemaitijos tautodailininkų ir kulinarinio paveldo mugė, amatų demonstravimas (Vilniaus g. pėsčiųjų bulvaras prie Šiaulių dailės galerijos, Vilniaus g. 245).

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  

 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Liepa
    2016     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: