Pasitikrinkite savo žinias:

Kaip kreiptis į vyrus, kurių pavardės Vilkas, Sakalas?


Vilke! Sakale!

Vilkai! Sakalai! 

       Šypsokis, Saulės mieste!

 

Naujienos
Skelbimai

Šiaulių miesto savivaldybė pernai atliko pakankamai stambių gatvių remonto darbų – atnaujintos didžiulės  Gegužių, Pramonės, Architektų gatvių atkarpos, taip pat intensyviai tvarkyti šaligatviai ir kiemai. Infrastuktūros specialistai šiems metams jau yra sudarę remontuotinų objektų sąrašą, o gatvėms, kuriose prieš remontą būtina atlikti projektavimo darbus, jau užsakomi reikalingi techniniai dokumentai.

 Plačiau >

Šiauliuose savo prekes ir paslaugas pristatė patys jauniausi verslininkai – gimnazistai. Verslo paslapčių mokiniai semiasi dalyvaudami mokinių mokomųjų bendrovių veikloje. Renginyje, kuriame dalyvavo per dvidešimt mokinių bendrovių iš visos Lietuvos, lankėsi ir Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto finansinė padėtis kasmet vis gerėja. Per 2016 metus Šiaulių miesto savivaldybės skolą pavyko sumažinti 5,5 mln. eurų – nuo 16,2 mln. eurų iki 10,7 mln. eurų. Įtakos mažėjančiai miesto savivaldybės skolai turi gerai vykdomas biudžeto pajamų surinkimas ir atsakingas miesto finansų valdymas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir Šiaulių savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis pristatė Savivaldybės veiklos ataskaitas. Pirmiausia su ataskaitų medžiaga supažindinti Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nariai, po to – miesto visuomenės atstovai. Pasak miesto mero, nors 2016 metų pabaiga tapo iššūkiu miesto Tarybai, tačiau per praėjusius metus buvo padaryta daug miestui itin reikšmingų darbų.

 Plačiau >

Ne materialinė pagalba, bet tokia pat svarbi! Jei yra susiduriančių su įvairiais sunkumais (ligos, priklausomybės, vaikų auklėjimo klausimai, bendravimas tarpusavyje, smurtas ir kt.) Kreipkitės į Socialinių inovacijų centro Bendruomeninius šeimos namus (Ežero 8-122). Psichologai, socialiniai darbuotojai pasiruošę padėti.

 

 Plačiau >

Vis labiau pavasarėjant ir šylant orams, daugelis žmonių nori susitvarkyti gyvenamąją aplinką: sugrėbti dar rudenį nukritusius lapus, surinkti besimėtančias šiukšles, apsišluoti. Dalis gyventojų, įmonių ir organizacijų tvarkyti aplinką imasi nelaukdami balandžio, kiti ruošiasi tai daryti vėliau, tikėdamiesi palankesnių oro sąlygų. Atliekų vežėjai jau pasiruošę išduoti žaliosioms atliekoms tvarkyti reikalingus didmaišius ir taip palengvinti aplinkos tvarkytojų ir šiukšlių surinkėjų darbą.

 Plačiau >

2017 metais nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 24 d., ketvirtadieniais, Vilniaus g. pėsčiųjų bulvare ir amfiteatre vyks renginių ciklas „Šiaulių bulvaro vasara“. Kviečiame aktyviai prisijungti ir pristatyti savo kolektyvus ir draugijas, parodyti, ką turite geriausio, linksmai ir nuotaikingai praleisti šiltus vasaros vakarus!

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas dalyvavo renginyje, kurio metu Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) ir Lietuvos savivaldybių asociacija (LSA) pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir numatė priemones, kuriomis bus siekiama atgaivinti regionus, mažinti socialinę atskirtį ir nedarbo lygį, suvaldyti migracijos ir demografines problemas.

 Plačiau >

Vals­ty­bi­nia­me Šiau­lių dra­mos teat­re  iškilmingai paminė­ta Tarp­tau­ti­nė teat­ro die­na. Ak­to­riams ir teat­ro my­lė­to­jams skam­bė­jo Remigijaus Rančo suburto ansamblio atliekamas džia­zas, dai­na­vo Mig­lė Vil­čiaus­kai­tė-Mig­lo­ko, šoko nuotaikingi  lin­dyho­po šo­kė­jai „Part­ners“. Ge­riau­siems vy­ro ir mo­ters vaid­me­nų at­li­kė­jams įteiktos Savivaldybės premijos.

 Plačiau >

DALYVAUK MEDIJŲ MENO FESTIVALIO „ENTER'15 “ FILMŲ KONKURSE!

Filmų kūrėjai, veiksmas prasideda!

Medijų meno festivalis „Enter'15“ vėl skelbia trumpametražių filmų konkursą.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės taryba 2016 m. gruodžio 29 d. sprendimu Nr. T-440 patvirtino naują vienkartinės pašalpos skyrimo ir mokėjimo tvarkos aprašą.

Vienkartinė pašalpa gali būti skiriama ir mokama tik nuolatiniams Lietuvos Respublikos gyventojams, kurie yra deklaravę gyvenamąją vietą Šiaulių miesto savivaldybėje.

 Plačiau >

Šiaulių miesto mero pavaduotojo pareigas palieka socialdemokratas Domas Griškevičius. Politikas teigia apsisprendęs baigti darbą savivaldybės vadovybės komandoje reaguodamas į LSDP Šiaulių skyriaus poziciją. D. Griškevičius dar kadencijos pradžioje pabrėžė, kad neplanuoja atsisakyti narystės partijoje.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Balandis
    2017     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: