Pasitikrinkite savo žinias:

Kaip taisyklingai pavadinti brolius Kudirkas, Vaišvilas?


Broliai Kudirkai, Vaišvilai.

Broliai Kudirkos, Vaišvilos. 

       Šypsokis, Saulės mieste!

 

Naujienos
Skelbimai

Prieš dvejus metus nuo žlugimo išgelbėtas Šiaulių laisvosios ekonominės zonos (LEZ) projektas ir toliau buvo sėkmingai vystomas, o dabar jau atėjo laikas aktyvesniam investicijų pritraukimui.  LEZ operatorius tikina, kad rimto verslo atėjimas nėra greitas procesas ir gali užtrukti keletą metų. Į verslo paieškas įsitraukia ir miesto Savivaldybės vadovai  – LEZ potencialu bus bandoma sudominti Azijos investuotojus.

 Plačiau >

Jau gražia pavasario tradicija tapęs trečiasis renginys „Bėgame su Šiaulių miesto meru“ sutraukė dar gausesnį būrį sporto mylėtojų, sveikos gyvensenos šalininkų ir šiaip aktyvių šiauliečių. Bėgikai su šeimomis ar bendraminčių kolektyvais rinkosi trumpesnę trasą, o sportininkai varžėsi 9 kilometrų distancijoje. Bėgimo sumanytojas meras Artūras Visockas pasidžiaugė gausiai akcijoje dalyvavusiu jaunų žmonių aktyvumu ir dėkojo už pagalbą kuriant puikią miesto nuotaiką.

 Plačiau >

Vyriausybės kanceliarija paskelbė Valstybės atkūrimo šimtmečio iniciatyvų konkursą. Nevyriausybinės organizacijos ir biudžetinės įstaigos kviečiamos teikti jam paraiškas.

Konkurso tikslas – atrinkti ir finansuoti iniciatyvas ir projektus, kurie geriausiai prisidėtų prie Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programoje numatytų tikslų įgyvendinimo.

 Plačiau >

Šiaulių apskrities ugniagesiai iškilmingai paminėjo savo profesinę šventę – Šventojo Florijono dieną. Iš pat ryto už ugniagesius aukotos šventos Mišios Šiaulių šv. Ignaco Lojolos bažnyčioje, o po pietų Talkšos ežero pakrantėje įvyko iškilminga rikiuotė. Ceremonijos metu priimtos priesaikos, padėkota tarnyboje nusipelniusiems gelbėtojams. Ugniagesius sveikino Šiaulių miesto meras, regiono savivaldybių vadovai, policijos, kariuomenės atstovai, miškininkai, kitų organizacijų nariai.

 Plačiau >

Kulinarinis turizmas yra absoliutus fenomenas ir sparčiausiai auganti turizmo rūšis tiek pasaulyje, tiek ir Lietuvoje. Turizmo departamentas siūlo susipažinti su skaniausiomis naujovėmis mūsų šalyje ir ne tik keliauti po Lietuvą, bet ir ragauti. 

 Plačiau >

Gyventojai, norintys atsikratyti atliekomis Šiaulių regiono didelio gabarito atliekų surinkimo aikštelėse, privalo užpildyti atliekų priėmimo deklaraciją. Nuo 2017 m. sausio 1 d. šioje deklaracijoje privaloma nurodyti ne tik gimimo metus, gyvenamosios vietos adresą ir kontaktinį telefoną, bet ir asmens dokumento numerį. Šis reikalavimas buvo patvirtintas Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2016 m. rugpjūčio 2 d. įsakymu Nr. D1-526.

 Plačiau >

Šiaulių universiteto rektorius Donatas Jurgaitis padėkojo Šiaulių miesto merui Artūrui Visockui už bendradarbiavimą organizuojant universiteto sukakčiai skirtą renginį. Seime vykusioje konferencijoje „Darni aukštojo mokslo sistemos raida regiono plėtros kontekste“ pristatyta Šiaulių universiteto veikla, kalbėta apie ateities perspektyvas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento Civilinės metrikacijos skyriuje iki š. m. gegužės 1 d. įregistruoti: 376 gimę kūdikiai, iš jų 184 mergaitės, 192 berniukai, 8 dvynukų poros. Tėvystės pripažintos 76 vaikams, 15 vienišų mamų įregistravo kūdikių gimimą, įvaikinti 2 vaikai.

 Plačiau >

Konkurso iniciatorius Šiaulių miesto savivaldybė ir konkurso organizatorius Šiaulių dailės galerija skelbia IV meninių skulptūrinės plastikos akcentų plenerą-konkursą (NE)ATRASTI ŠIAULIAI (toliau – Konkursas), skirtą Šiaulių miesto viešosioms erdvėms.

 Plačiau >

Primename, kad šiais metais vėl bus sudaromi nenaudojamų žemės sklypų 2017 m. sąrašai, o į šiuos sąrašus įtrauktų žemės sklypų valdytojams 2017 m. bus skaičiuojamas padidintas  4 proc. žemės mokesčio ar žemės nuomos mokesčio už valstybinę žemę tarifas.

 Plačiau >
Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos  įgyvendina  projektą „Tvaraus perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų sistemos sąlygų sukūrimas Lietuvoje". Prie projekto įgyvendinimo prisideda Šiaulių miesto savivaldybės globos namai (toliau – Globos namai)  kurių tikslas - nemokamai suteikti trumpalaikį poilsį šeimos nariams, tėvams ar globėjams, Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės taryba 2016 m. gruodžio 29 d. sprendimu Nr. T-440 patvirtino naują vienkartinės pašalpos skyrimo ir mokėjimo tvarkos aprašą.

Vienkartinė pašalpa gali būti skiriama ir mokama tik nuolatiniams Lietuvos Respublikos gyventojams, kurie yra deklaravę gyvenamąją vietą Šiaulių miesto savivaldybėje.

 Plačiau >

Šiaulių miesto mero pavaduotojo pareigas palieka socialdemokratas Domas Griškevičius. Politikas teigia apsisprendęs baigti darbą savivaldybės vadovybės komandoje reaguodamas į LSDP Šiaulių skyriaus poziciją. D. Griškevičius dar kadencijos pradžioje pabrėžė, kad neplanuoja atsisakyti narystės partijoje.

 Plačiau >
 1 2 3 4  

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai 

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Gegužė
    2017     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: