Pasitikrinkite savo žinias:

Kaip taisyklingai pavadinti brolius Kudirkas, Vaišvilas?


Broliai Kudirkai, Vaišvilai.

Broliai Kudirkos, Vaišvilos. 

       Šypsokis, Saulės mieste!

 

Naujienos
Skelbimai

Minint Tarptautinę šeimos dieną, Šiaulių miesto savivaldybės sutrikusio vystymosi kūdikių namuose diskutuota apie permainas globos įstaigose, su socialinės rizikos šeimomis dirbantiems darbuotojams ne itin palankią situaciją. Diskusijoje dalyvavę Šiaulių miesto savivaldybės ir Seimo vadovai pabrėžė, kad yra atvejų, kai skubėti naikinti specializuotas globos įstaigas negalima.

 Plačiau >

Akcija-paroda „priKELK“ organizuojama siekiant paskatinti gyventojus neišmesti senų daiktų (spintelių, lentynų, veidrodžių, rėmų, kėdžių, fotelių, rūbų ir kt.) į šiukšlių konteinerius, bet juos prikelti naujam gyvenimui. Gražiausių, įdomiausių prikeltų daiktų savininkai parodos atidarymo metu bus apdovanoti prasmingais ir vertingais prizais.

 Plačiau >

2017 m. kovo mėnesį VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra paskelbė kvietimą teikti projektus pagal priemonę Nr. 05.4.1-CPVA-K-303 „Aktualizuoti viešąjį ir privatų kultūros paveldą“ (toliau – Priemonė), kurios finansavimo sąlygų aprašas patvirtintas 2016 m. gruodžio 6 d. Lietuvos Respublikos kultūros ministro įsakymu Nr. ĮV-943.

Pagal Priemonę remiamos veiklos: nekilnojamojo kultūros paveldo objekto tvarkybos darbai.

 Plačiau >


2017 metais Šiaulių miesto savivaldybė skyrė 50 000 eurų finansuoti vaikų vasaros poilsio programoms. Programų tikslas – sudaryti palankias sąlygas vaikų saviraiškai ir kūrybai, mokyti vaikus ugdytis komandoje, suprasti lyderystės svarbą, formuoti rūpinimosi sveikata įgūdžius, išmokyti poilsį derinti su fiziniu aktyvumu, ugdyti poreikį rūpintis gamta ir gebėjimą joje išlikti įvairiomis sąlygomis, formuoti savarankiškumo, pilietiškumo įgūdžius.

 Plačiau >

Šiaulių miesto vadovai pasveikino gražias sukaktis pasitikusius sporto bendruomenės atstovus. Daugybę metų jaunųjų sportininkų rengimui atidavusiems šiauliečiams įteiktos Šiaulių mero padėkos ir gėlės. Prie simbolinio kavos puodelio sukaktuvininkai pasidalijo darbo su jaunimu patirtimi, kartu pasidžiaugta nuveiktais darbais.

 Plačiau >

Šiaulių autobusuose veikiančio elektroninio bilieto sistema siūlo vis didesnį kelionės bilietų pasirinkimą, todėl siekiama, kad prie patogesnio atsiskaitymo būdo pereitų ir iki šiol e. bilietu nesinaudoję keleiviai. Gerinant paslaugų prieinamumą, mieste atsiranda vis daugiau vietų, kur galima papildyti e. bilietą, taip pat tikimasi, kad modernų atsiskaitymo už kelionę būdą vis daugiau keleivių rinksis ir norėdami sutaupyti.

 Plačiau >

Kovo mėnesį prasidėjusi Žalioji olimpiada šūkiu „Maži darbai – dideliems pokyčiams“ kviečia Lietuvos švietimo įstaigas keisti savo bendruomenės požiūrį į vartojimą, rūšiavimą ir antrinį atliekų panaudojimą. Projekto iniciatoriai taip siekia netradiciškai ugdyti Lietuvos moksleivių ekologinį sąmoningumą, formuoti palankias aplinkai vertybių nuostatas.

 Plačiau >

Gegužės viduryje startuojantis aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“ kviečia visas Šiaulių miesto savivaldybės bendruomenes, organizacijas ir įstaigas prisijungti rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir keisti juos į įvairiausius prizus, keliones, ekskursijas.

 Plačiau >

Gera žinia sveikatinimo paslaugų laukiantiems regiono žmonėms: jau atidarytas naujas Šiaulių reabilitacijos centro korpusas – Hidroterapijos ir peloidoterapijos skyrius. Nuo šiol centro lankytojai galės išbandyti daugiau įvairių vandens procedūrų. Cokolinio aukšto atnaujinimas kainavo beveik pusę milijono eurų. Remontui naudotos valstybės investicijų programos, savivaldybės biudžeto ir pačios įstaigos lėšos. Į iškilmingą atidarymą susirinkusius svečius pasveikino ir Savivaldybės vadovai.

 Plačiau >

Gegužės 10-ąją Šiauliuose vyko  iškilminga Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) 18-ųjų mokslo metų užbaigimo šventė. Į diplomų įteikimo ceremoniją susirinkę studentai-senjorai vos tilpo Kultūros centro salėje. Bendruomenę pasveikino Šiaulių miesto mero pavaduotojas Justinas Sartauskas, TAU vadovybė ir Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos vaikų ansamblis.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės direktorius Antano Bartulio įsakymu nuo gegužės 12 d. baigiamas 2016-2017 m. šildymo sezonas Šiaulių miesto švietimo, Vaikų globos namų ir Sutrikusio vystymosi kūdikių namų biudžetinėse įstaigose. Visiems kitiems šilumos vartotojams Šiaulių mieste šildymo sezonas buvo baigtas balandžio 29-30 dienomis.

 Plačiau >

Kartais tenka išgirsti, kad gimę iš karto po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šiandien yra tarsi prarastoji karta. Ji linkusi galvoti tik apie save, pasižymi menkesniu patriotiškumo jausmu ir laukia, kol kažkas kitas suteiks pagrindo likti savo šalyje. Galima manyti, kad viskas dėl to, jog mokykloje jie buvo ugdomi ne taip, kaip reikėtų.

 Plačiau >

Šį šeštadienį (gegužės 6 d.) gausus šiauliečių robotikos entuziastų būrys vyko į didžiausią Latvijoje Rygos Technikos universiteto organizuotą robotikos čempionatą 2017. Šiaulių miesto garbę varžybose gynė Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos robotikos būrelio „SquareRobo“ komanda kartu su Šiaulių robotikos klubu, Jaunųjų technikų centru bei VšĮ Išmaniosios mokyklos mokiniais.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės atstovai pagerbė didžiausio pasaulinio karo aukų atminimą. Gegužės 8-ąją, minint Antrojo pasaulinio karo aukų atminimo dieną, Sukilėlių kalnelyje, kur palaidoti   Vokietijos kareiviai, Prisikėlimo aikštėje prie monumento, žyminčio sovietinės armijos karių palaidojimo vietą, bei prie buvusio žydų geto vartų, padėta gėlių, uždegtos žvakelės.

 Plačiau >
 1 2 3 4  

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai 

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Gegužė
    2017     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: