Pasitikrinkite savo žinias:

Kaip kreiptis į vyrus, kurių pavardės Vilkas, Sakalas?


Vilke! Sakale!

Vilkai! Sakalai! 

       Šypsokis, Saulės mieste!

 

Naujienos
Skelbimai

Kryžių kalne iškilo naujas kryžius, skirtas kariams, žuvusiems už Ukrainos nepriklausomybę. Tikėjimo ir vilties simbolį kovų draugams pastatė šiuo metu Lietuvoje sužeidimus besigydantys Ukrainos kariai. Ceremonijoje dalyvavo Ukrainos ambasadorius Volodymyras Jacenkivskis, garbų svečią pasitiko Šiaulių miesto savivaldybės mero pavaduotojas Domas Griškevičius.

 Plačiau >

Šiemet minimos žymaus lietuvių kilmės prancūzų semiotiko, kalbininko ir eseisto  Algirdo Juliaus Greimo 100-osios gimimo metinės. Šiauliuose kurį laiką dirbęs A. J. Greimas buvo vienas literatūros almanacho „Varpai“ iniciatorių, o pats almanachas šiemet skaičiuoja jau 75-uosius gyvavimo metus. Gilias tradicijas turintis leidinys bus įteiktas Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nariams.

 Plačiau >

Konkurso iniciatorius Šiaulių miesto savivaldybė ir konkurso organizatorius Šiaulių dailės galerija skelbia IV meninių skulptūrinės plastikos akcentų plenerą-konkursą (NE)ATRASTI ŠIAULIAI (toliau – Konkursas), skirtą Šiaulių miesto viešosioms erdvėms.

 Plačiau >

Gimęs Biržų rajone ir baigęs Biržų vidurinę mokyklą, Povilas Morkūnas mokslus tęsė Kauno  politechnikos instituto Elektronikos fakultete, po to dar studijavo Maskvos energetikos institute. 1962 metais  paskirtas besikuriančios Šiaulių televizorių gamyklos direktoriumi, šias pareigas ėjo 23 metus. Žodis „ėjo“  šiam žmogui ir jo supratimui apie pareigą yra per menkas. Jis tiesiog tuo gyveno, reikliai būrė žmones, augino juos, statė, tobulino gamyklą.

 Plačiau >

Puikūs savivaldos ir verslo santykiai į miestą traukia modernias technologijas. Vien per balandžio mėnesį Šiauliuose atsiras kelios vietos, kur miestiečiai ir miesto svečiai galės įkrauti savo elektromobilių baterijas. Savo eilės taip pat laukia ir Savivaldybės projektas, pagal kurį dar šiemet galėtų atsirasti 7 elektromobilių įkrovos prieigos.

 Plačiau >

Primename, kad šiais metais vėl bus sudaromi nenaudojamų žemės sklypų 2017 m. sąrašai, o į šiuos sąrašus įtrauktų žemės sklypų valdytojams 2017 m. bus skaičiuojamas padidintas  4 proc. žemės mokesčio ar žemės nuomos mokesčio už valstybinę žemę tarifas.

 Plačiau >

Balandžio 15-ajai – Kultūros dienai paminėti skirta konferencija jau 10 metų vykdavo Lietuvos Respublikos Seime. Pirmąkart ją nuspręsta surengti ne sostinėje, o Šiauliuose. Konferencija pradėta Taikos vėliavos iškėlimu prie Savivaldybės pastato. Vėliavą iškėlė Šiaulių skautai, tarp jų ir medaliu „Tarnaukite Lietuvai“ už savanorystės kultūros sklaidą apdovanotas šiaulietis Sergėjus Staponkus.

 Plačiau >

Pirmą kartą Šiauliuose surengtas Šiaulių krašto turizmo forumas pranoko ne tik organizatorių, bet ir dalyvių lūkesčius. Šiauliuose surengtas renginys, kuriuo siekta glaudesnio viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimo.

 Plačiau >

Visą dieną Šiauliams paskyręs Ūkio ministerijos vadovas Mindaugas Sinkevičius apsilankė Savivaldybėje ir susitiko su miesto vadovais. Svečią priėmęs Šiaulių meras padėkojo už palaikymą operatyviai sprendžiant Laisvosios ekonominės zonos klausimus, pritraukiant teritorijai reikalingą papildomą finansavimą.

 Plačiau >

Į Šiaulius atvykusi Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadorė Lietuvai Anne Hall Savivaldybėje susitiko su Šiaulių miesto meru Artūru Visocku. Susitikime taip pat dalyvavo berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ meno vadovas Remigijus Adomaitis ir Šiaulių Rotary klubo vadovas Remigijus Mažeika.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės mero patarėju pradeda dirbti teisininkas Arnas Ilgauskas. Naujajam patarėjui taip pat pavesta eiti Tarybos ir mero sekretoriato vadovo pareigas. A. Ilgauskas pastaraisiais metais dirbo advokatu, prieš tai vadovavo Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybai Šiauliuose, dar anksčiau, 2002–2005 metais, dirbo Valstybės kontrolės vyriausiuoju teisininku.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. balandžio 12 d. įsakymu Nr. A-535  „Dėl 2017 m. jaunimo iniciatyvų projektų finansavimo iš Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto lėšų“ patvirtintas dalinio finansavimo iš savivaldybės biudžeto nevyriausybinių organizacijų projektų sąrašas.

 Plačiau >
Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos  įgyvendina  projektą „Tvaraus perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų sistemos sąlygų sukūrimas Lietuvoje". Prie projekto įgyvendinimo prisideda Šiaulių miesto savivaldybės globos namai (toliau – Globos namai)  kurių tikslas - nemokamai suteikti trumpalaikį poilsį šeimos nariams, tėvams ar globėjams, Plačiau >

1935 m. balandžio 15 d. Vašingtone JAV prezidentas F. Ruzveltas ir dvidešimties Lotynų Amerikos šalių atstovai pasirašė sutartį dėl meno ir mokslo įstaigų ir istorinių paminklų išsaugojimo. Dabar ši diena paskelbta Pasaulio kultūros diena, siekiant paskatinti saugoti visos žmonijos kultūrines vertybes.

Šeštadienį, balandžio 15 d., Lietuvoje jau vienuoliktą kartą bus švenčiama Kultūros diena, kurią Lietuvos Respublikos Seimas 2006 m. liepos 19 d. įteisino kaip atmintiną dieną. Kviečiame aktyviai dalyvauti Kultūros dienai skirtuose renginiuose Šiauliuose.

 Plačiau >

Kasmet vis daugiau lėšų skiriant viso miesto gatvių remontui ir atnaujinimui, tolygiai didėja ir žvyruotų gatvių asfaltavimo darbų mastai. Šiais metais, palyginti su pernai, planuojama išasfaltuoti trigubai didesnį gatvių plotą, nes jau įsibėgėja ir programa, pagal kurią darbai lygiomis dalimis finansuojami Savivaldybės ir gyventojų lėšomis.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Balandis
    2017     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: