Pasitikrinkite savo žinias:

Kuris variantas taisyklingas?


Duok pakrovėją telefonui pakrauti.

Duok kroviklį telefonui įkrauti. 

       Šypsokis, Saulės mieste!

 

Naujienos
Skelbimai

Šiaulių miesto savivaldybėje pirmadienį lankėsi delegacija iš Tojohašio (Toyohashi) miesto Japonijoje. Svečius priėmė miesto meras Artūras Visockas. Vizitu siekiama skatinti bendradarbiavimą tarp dviejų savivaldybių ir pritraukti miestui reikalingų užsienio investicijų.

 Plačiau >

„Pasimatuok savanorystę – savanoris 2 savaitėm“ – tai programa skirta jaunimui išbandyti savanorystę Šiaulių miesto organizacijose, įstaigose, susipažinti su miesto visuomeniniu gyvenimu, įsitraukti į ilgalaikę savanorystę ir suprasti jos reikšmingumą.

#REZERVUOK #VASARĄ #SAVANORYSTEI

 Plačiau >

Savivaldybės įmonė Šiaulių oro uostas organizuoja valstybinės žemės sklypo, esančio Šiaulių m sav. Šiaulių m. Aviacijos g. 5 (unikalus numeris 4400-3221-8923) nuomos aukcioną, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2006 m. lapkričio 8 d. nutarimu Nr. 1098 „Dėl tarptautinių oro uostų žemės nuomos“ patvirtintu Tarptautinių oro uostų žemės nuomos aukciono būdu tvarkos aprašu, Savivaldybės įmonės Šiaulių oro uostas žemės nuomos aukciono būdu sąlygomis bei Žemės nuomos sutarties projekte pateikta informacija.

 Plačiau >

Kas du metus Šiaulius ir Šiaulių kraštą sudrebina tarptautinis folkloro konkursas-festivalis „Saulės žiedas“. Šis, vienas iš nedaugelio tokio pobūdžio renginių Rytų Europoje, pirmą kartą įvykęs 2005-aisiais, šiemet, liepos 1–6 dienomis, Saulės mieste šurmuliuos jau septintą kartą.

 Plačiau >

Kviečiame birželio 29 d. 14 val. į VšĮ Socialinių inovacijų centro įkurtus Bendruomeninius šeimos namus, adresu Ežero g. 8-122.

 Plačiau >

Kviečiame į nemokamas ZUMBA treniruotes. 

Daugiau informacijos - plakate.

 Plačiau >

Daugybė gražių projektų, prasmingų darbų, tiesiog aplinką keičiančių idėjų mūsų mieste atsiranda iš asmeninės iniciatyvos. Šviesesnius, švaresnius ir patrauklesnius Šiaulius kuriantys žmonės tai dažnai daro niekieno neraginami, o vedini vidinės motyvacijos, ieškodami galimybės realizuoti savo kūrybines mintis ar tiesiog siekdami ugdyti aplinkinių bendruomeniškumą. Mažesnės ar didesnės šiauliečių iniciatyvos tampa puikiu bendradarbiavimo paskatinimu miesto Savivaldybei – gyventojų, organizacijų ir verslo projektai vis dažniau sulaukia reikiamos pagalbos, palaikymo ir dėmesio.

 Plačiau >

Šiemet jubiliejų švenčiantis Šiaulių universitetas išleidžia 20-ąją absolventų laidą. Netrukus šalies ir regiono darbo rinkos gretas sustiprins per 800 šimtus aukštąjį universitetinį išsilavinimą įgijusių specialistų, tarp kurių ir ypač paklausūs specialieji pedagogai ir logopedai ar mechanikos inžinieriai. Lyginant su praėjusiaisiais metais, 2017-aisiais vienintelį universitetą Šiaurės Lietuvoje baigsiančiųjų absolventų skaičius išlieka stabilus, o iš šių metų stojimo į Šiaulių universitetą rezultatų matyti, kad pastovaus absolventų būrio galima tikėtis ir ateityje.

 Plačiau >

2017 birželio 26 d. 14.30–16.30 val. Vilniaus g. 88 (konferencijų salėje) vyks mokymai vietos plėtros projektinių pasiūlymų rengėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal Kvietimą atrankai Nr. 4 (žr. http://www.siauliaivvg.lt/wp-content/uploads/2017/06/Kvietimas-atrankai-Nr.-4.pdf). Rekomenduojame atsinešti nešiojamus/planšetinius kompiuterius, kadangi mokymo medžiaga įrašyta į atmintukus (USB).

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas kreipėsi į keturių Tarybos frakcijų seniūnus, kviesdamas deleguoti po du atstovus į pasitarimą dėl bendros programos sąlygų suderinimo ir galimybės pradėti derybas dėl galimos koalicijos sutarties. Pirmas pasitarimas įvyks 2017 m. birželio 27 d.  17 val.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas susitiko su Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos atstovais ir jų svečiais iš užsienio.  Miesto vadovas, susipažinęs su vykdomu projektu jo dalyviams bei svečiams pristatė Šiaulius ir įteikė simbolinių dovanų.

 Plačiau >

Kas „Aš“ esu? Kiekvienas anksčiau ar vėliau užduodame sau šį klausimą. Kuo „Aš“ šiandien kitoks negu vakar? Kas įtakoja „Aš“ pokyčius? Niekas nesikeičia – laukia nuopuoliai nepriklausomai nuo statuso ir įdėto triūso. Tikėtina, aplenktos gyvenimo stotelės: „Pajusk“, „Suvok“, „Veik“, „Mylėk save“... Ką būtina sužinoti, suvokti, kad realizuotum „Aš“? Šitie ir kiti klausimai, pamastymai atvedė būrį dalyvių birželio 21 d. pavakarę į Šiaurės Lietuvos kolegijoje įkurtus bendruomeninius šeimos namus pietiniame rajone. Tai buvo pirmas mokymų ciklo „Man patinka gyventi“ susitikimas.

 Plačiau >

Švedijos ambasadorė Lietuvoje Maria Christina Lundqvist ir Šiaulių miesto meras Artūras Visockas Chaimo Frenkelio viloje atidarė pirmą kartą mūsų šalyje eksponuojamą Švedijos instituto parodą Raulis Valenbergas: aš neturiu kito pasirinkimo. Paroda pasakoja įspūdingą Švedijos diplomato istoriją, II Pasaulinio karo metais nuo genocido išgelbėjusio tūkstančius žydų.

 Plačiau >

Liepos 6 d.(KETVIRTADIENIS)
19.30 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks XIV tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio atidarymas, skirtas Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai paminėti. Šventiniame koncerte skambės pasaulinį populiarumą pelniusi Carlo Orffo (Carl Orff) oratorija „Carmina Burana".

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas Vilniuje susitiko su Seimo ir Kultūros ministerijos atstovais. Greta kitų aktualių klausimų kalbėta apie dviejų Šiaulių miesto įstaigų perspektyvas. Miesto ir Seimo vadovai diskutavo dėl Kultūros centro renovacijos procesų ir Šiaulių miesto savivaldybės sutrikusio vystymosi kūdikių namų ateities.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


 

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Birželis
    2017     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: